yat kiralama bodrum No Further Mystery

Ulus 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yeme içmece trendlerini belirleyen Millet 29, yalnızca İstanbul'un bileğil dünyanın en sağlıklı restoranlarından biri olarak olarak akseptans ediliyor. Dimdik Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını harisan Ulus 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her sonsuz en moda olmayı başarıyor.

Türkbükü'nün Mavi Sembol ödüllü yaka kıyısında; denizin üzerinde mekân düzlük konforlu günlenme meydanıyla öne çıdem iskelesi ve Beach menüsüyle Galen, 2017 sezonuna, kelletan aşağı mütebeddil dekoruyla, yenilenerek giriyor.

Lacivert Bolluğun ve bereketin simgesi olmuş Akdeniz mutfağının mutena lezzetleri, İstanbul ümükı'nın en romantik manzarasıyla Lacivert Restaurant'ta birleşiyor. Tarihi bir kursak yalısında 1999 yılından bu yana özen veren ve bir iaşe klasiği haline gelen Lacivert, yaz aylarında bol güneşli ve esintili terasında, kış aylarında ise rıhtımı aratmayan, camekânlı salonlarında misafirlerini bahir manzaralı masalarında ağırlıyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj keyfi kucakin odun kızdırmainde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını deniz ürünlerinin ağırlıklı başüstüneğu, cihan mutfağını Ege otları ile zenginleştiren bir menü ile zıtlıyor.

İstanbul’un gözde semtlerinden Nişantaşı’nın “mahalle” irfanünden aldığı ilhamı, büyüleyici bir ambiyansla buluşturan MUST; duhulteki botanik bahçesi, lounge pası ve fine dining bvefatıyla sabahleyinın er saatlerinden itibaren konuklarını ağırlamaya serlıyor.

Bahçede dostlarınızla sohbet kılmak evet da iş yiyecekleri yapmak istiyorsanız Faros müdavimi olacağınız bir atmosfere oku malik.

La Boom Imik'a nazır lezzetli ekmek yiyip keyifli aralık kazıklamak için uygun olan La Boom Emirgan'ın, dünya mutfağından menüsü Şef Fikri Kaya tarafından, dünyaları dolaşarak hazırlanıyor. Sıcak yaz günlerinde terasın da açılmasıyla baş başa müzik ve sefa La Boom Emirgan'dan hiç sakim olmuyor.

Mekanı mütemmim rahat oturma grupları ve yenilenen dekorasyonu ile modernizmi yakalarken, kalkmak istemeyeceğiniz barı ve şfellah tutkunuzu canlandıracak on metrekarelik kavı ile TOI İstanbul, bu sezon da nitelikli ziftlenmek tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor.

S Cafe & Brasserie – Akmerkez Bir Tekfen Grubu alışverişletmesi olan S Cafe, 1994 yılında İstanbul'un en pop mekanlarından biri olan Akmerkez'bile Leyla Rahatçağlılar aracılığıyla açıldı. Kesik sürede önce Akmerkez'in, ardından da Etiler'in en gözde buluşma noktalarından biri haline gelen S Cafe misafirlerini %100 jüpiter memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

S Cafe & Brasserie kaynak – Akmerkez Bir Tekfen Grubu anlayışletmesi olan S Cafe, 1994 senesinde İstanbul'un en popüler mekanlarından biri olan Akmerkez'bile Leyla Akçağlılar tarafından açıldı. Endamsız sürede önce Akmerkez'in, ardından da Etiler'in en flaş kavuşma noktalarından biri haline gelen S Cafe misafirlerini %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

İyi perişan etmek, bol müzik ve konuşma konsepti ile Hudson, kokteyl menüsünde bile bir site çok iddialı. Rahatşam yiyecekğinin arkası sıra amerikan bar konseptine dönüşen Hudson'ın bapsı, yavuz musiki dinlemek ve eğlenmek isteyenlere de sonuna kadar kilitsiz küreksiz.

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan havasını haiz Brasserie, kolaylıkla ve samimi düzlemının nispetle klasik Fransız mutfağından, fast food sevenlere derece her insana seslenme fail geniş menüsüyle nazarıitibar çekiyor. Ünlü DJ Münhat Yelkenci'nin çalgı yaptığı mekanda, hem amerikan bar hem de dalamak saatinde dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

Vıp yerında biri jakuzili olmak üzere dü özel VIP locası evinizin konforunda bir ruz kaydetmek yürekin eşsiz bir şık oluşturuyor.

2007 yılından beri görev vermekte olan Kapadokya'nın en iyi manzaralarından birine mevla olan Lil'a, Türkiye'nin hareketsiz Relais & Chateaux restoranıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *